Všeobecné zmluvné podmienky

Nová znížená cena !!! Výnimočné miesto, luxusné bývanie v prírode a pocit dokonalého súkromia v prestížnej časti Bratislavy - Dúbravky

205 000 €
Kategória:Domy a vily
Určenie:Predaj
Kraj:Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica:Plachého
Miestností: 4
Plocha: 134 m2

Popis nehnuteľnosti:

Hľadáte súkromie, ticho a pokoj v lese a pritom stále v hlavnom meste? Nerušenie hlukom električiek a dopravy, v naručí prírody? Ponúkame Vám dom s pozemkom, ideálny pre dvoch dospelých ludí, nachádzajúci sa v chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty, ktorá zaručuje, že ticho a súkromie ostanú nedotknuté pre vašu relaxáciu a hobby. Bývanie je vhodné pre športovo založených ludí, umelcov, lekárov, taktiež ako podnikatelske priestory s ubytovanim pre vikendovych turistov, prevadzka cajovne, kaviarne...

... Lokalita pod lesom má bohaté možnosti športového vyžitia. V blízkom okolí , poskytujúci ideálny priestor na aktívne trávenie voľného času.

Dom sa nachádza na pokračovaní Plachého ulice v mestskej časti Bratislava - Dúbravka , na Dúbravskej hlavici kúsok od vojenského vysielača. Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží a podkrovia.

 

 Na prízemí je veľká presklená obývacia miestnosť s krbom z ktorej je priamy vstup na terasu. Ďalej sa tam nachádza kuchyňa, žehliareň , práčovňa a samostatným WC. V oddelenej miestnosti domu je letná kuchyňa. Na strednom podlaží je pracovňa a spálňa a v podkroví  priestranná izba spojená s kuchyňou a kúpeľňa s WC. 

 

Dom prešiel rekonštrukciou v roku 2014 pozostávajúcou z novej strechy, nový krov,  nové podhľady ,nové balkónové zábradlie, nový plot a brána, oprava vonkajšej fasády, nová zámková a terasová dlažba , nová žumpa.

 

Dúbravka poskytuje úplnú občiansku vybavenosť, ktorá zahŕňa najmä rôzne obchody, služby, školy, zdravotné stredisko a výbornú dopravnú dostupnosťou autom i MHD. Vhodné pre ľudí, ktorí vyhladávajú kľud k tvorbe umenia, uprednostňujú turistiku, sú úzko spätí s prírodou a pestujú zdravý životný štýl Dom je situovaný v pokojnej mestskej časti Bratislavy, v páse zelene medzi Dúbravkou , Karlovou Vsou a Devínom. Užite si príjemnú anonymitu a bývajte pokojne mimo ruchu mesta.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:LE20009 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:4 Počet kúpeľní:2
Počet kuchýň:3 Počet WC:2
Počet balkónov:1 Počet terás:2
Špajza:áno Plocha pozemku:479 m2
Úžitková plocha:134 m2 Zastavaná plocha:47 m2
Plocha pivnice:6,76 m2 Vek objektu:1991
Podlaha:plávajúca, parkety, dlažba Steny:stierky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa, sprchovací kút
Oddelené WC:áno Kuchyňa:kuchynská linka, chladnička, mikrovlnka
Vstavaný šatník:áno Luxusný:áno
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Turistika:áno
Cykloturistika:áno Kúrenie:ústredné
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia Typ objektu:tehlová
Vstavaná skriňa:áno Príslušenstvo:klimatizácia
Bezpečnosť:alarm Strecha:Sedlová
Prístupová cesta:neupravená Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku Plyn:nie je
Kanalizácia:nie je Žumpa:áno
Terén:mierne svahovitý
Lorencová Eva
+421948 171 454
lorencova-ZVNC-cps-sro.skMám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
2011 © ConsultingPlanSlovakia s.r.o. Redakčný systém RealSoft, Top #1. Reality