Všeobecné zmluvné podmienky

O nás

Spoločnosť ConsultingPlan Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 1996 ako spoločnosť zaoberajúca sa realitnou činnosťou. Hlavným predmetom našej činnosti je sprostredkovanie kúpy, predaja, výmeny, nájmu a podnájmu nehnuteľností.

Snahou spoločnosti ConsultingPlan Slovakia, s.r.o. je v čo najkratšej dobe čo najpresnejšie a najrýchlejšie ponúkanú nehnuteľnosť opísať a prezentovať, väčšia časť našej inzercie je elektronickou formou ponúkaná na internetových portáloch ako aj v tlačenej inzercii špecializovanej na trh s nehnuteľnosťami. Samozrejmosťou je webová stránka, ktorá je denne aktualizovaná a doplnená o nové ponuky. Zabezpečujeme taktiež znalecké posudky, energetickú certifikáciu budov a stavebné úpravy.

V prípade záujmu o spoluprácu s nami, po vzájomnej dohode príde náš maklér osobne obhliadnuť Vami ponúkanú nehnuteľnosť, zhotoví fotodokumentáciu a v spolupráci s vlastníkom zaznamená všetky dôležité skutočnosti a aktívne hľadá záujemcu pre Vašu nehnuteľnosť aj formou našej internej databázy.

Naša spoločnosť pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti hradí poplatky u notára, vklad na katastri do výšky 66 € a kompletný právny servis.

Sprostredkúvame predaj nehnuteľností aj v Maďarsku. Slovenskí klienti v poslednom období často vyhľadávajú možnosti bývania v pohraničnej oblasti Maďarska. Vznikla tu silná slovenská komunita. Táto alternatíva bývania či už prechodného alebo trvalého je pre slovenských klientov veľmi lákavá .Ich kúpa je aj výhodnou investíciou do budúcna.

2011 © ConsultingPlanSlovakia s.r.o. Redakčný systém RealSoft, Top #1. Reality