Všeobecné zmluvné podmienky

Služby

Naša spoločnosť pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti hradí poplatky u notára, vklad na katastri do výšky 66 €, kompletný právny servis.

Sprostredkúvame predaj nehnuteľností aj v Maďarsku. Slovenskí klienti v poslednom období často vyhľadávajú možnosti bývania v pohraničnej oblasti Maďarska. Vznikla tu silná slovenská komunita. Táto alternatíva bývania či už prechodného alebo trvalého je pre slovenských klientov veľmi lákavá .Ich kúpa je aj výhodnou investíciou do budúcna.

Hovoríme po anglicky, maďarsky a rusky.

Nájdete nás na Ferienčíkovej ulici č. 2 v Bratislave.

Poradenstvo

 

Vzhľadom na potreby a časté využívanie hypotekárnych úverov poskytujeme našim klientom služby aj v tejto oblasti v úzkej spolupráci so spoločnosťou Adiemus, a.s. prostredníctvom ktorej sa každý náš klient môže vopred oboznámiť s možnosťami prefinancovania svojej budúcej nehnuteľnosti. Školení poradcovia Vás prevedú od počiatočných informácií až po samotné vybavenie úveru.

Spolupráca na zmluvnom základe je s Tatra banka a.s., OTP Banka a.s., VÚB a.s., Uni Credit Bank a.s., ČSOB a.s.

Okrem hypotekárnych úverov a iných úverov sprostredkujeme našim klientom aj poradenstvo v oblasti poistenia so zmluvnými partnermi Allianz - Slovenská poisťovňa a.s., Česká poisťovňa - Slovensko a.s., ČSOB a.s., Generali a.s. , Komunálna poisťovňa a.s. , Kooperativa poisťovňa a.s. ,OTP Garancia poisťovňa a.s., UNIQA poisťovňa a.s., ING poisťovňa a.s.

Veríme, že naše služby Vás presvedčia o správnom výbere realitnej spoločnosti. Tešíme sa na budúcu spoluprácu s Vami a prajeme veľa osobných úspechov. ConsultingPlan Slovakia, s.r.o.

Užitočné linky

ConsultingPlan Slovakia, s.r.o.
2011 © ConsultingPlanSlovakia s.r.o. Redakčný systém RealSoft, Top #1. Reality